Marketing generacji silver. Jak skutecznie komunikować się z pokoleniem 50+ – pionierska i pierwsza na naszym rynku publikacja skupiająca się na seniorach. Do współpracy przy książce zostali zaproszeni najlepsi eksperci z firm badawczych, marketerzy oraz przedstawiciele agencji reklamowych i mediowych.
Chip Heath i Dan Heath, Przyczepne historie – każda osoba pracująca w marketingu musi umieć opowiadać historie. Jak to się jednak dzieje, że jedne z nich zapamiętujemy, a drugie odchodzą w niepamięć? Przed wami nowe, rozszerzone wydanie, w którym autorzy w naukowy sposób i bazując na prawdziwych przykładach, tłumaczą, jak trzeba zaprogramować opowieść, żeby „przyczepiła się” do mózgu odbiorcy.
Urszula Zając-Pałdyna, Employer branding po polsku – stworzenie wizerunku swojej firmy w taki sposób, żeby ludzie chcieli w niej pracować, to nie lada sztuka. Autorka w książce stara się odpowiedzieć na pytanie – „czym jest to coś”, co przyciąga pracowników.
Artur Roguski, Zrozumieć social media – pozycja dla osób, które chcą zgłębić fenomen social mediów, tego co robią tam marki i politycy oraz w jaki sposób samemu mądrze z nich korzystać
Garr Reynolds, Zen prezentacji. Proste pomysły i ważne zasady – autor skupia się na tym, jak należy robić krótkie, proste, czytelne i interesujące prezentacje, utrzymane w duchu filozofii zen, której podstawą jest podejście – „tu i teraz”.
Kate Hartley, Komunikacja w kryzysie – autorka, założycielka agencji przeprowadzającej symulacje kryzysu, wychodzi z założenia, że dzisiejsze sposoby zarządzania sytuacjami kryzysowymi są mocno przestarzałe i należy je zrewidować pod kątem technologii, social mediów i uczłowieczenia przekazywanych informacji.
Jarosław Kończak, Komunikacja sponsoringowa w sporcie XXI wieku– przegląd publikacji naukowych i wiedzy praktycznej. Autor opisuje rynek sponsoringu sportowego w Polsce –reklamę, prawa marketingowe oraz sprzedażowe i public relations.
Konsumpcja w Polsce – na przestrzeni lat zmieniły się uwarunkowania konsumpcji, co wpłynęło na powstanie wielu nowych trendów, takich jak np. wirtualizacja konsumpcji czy konsumpcja kolaboratywna. Autorzy publikacji postanowili szerzej przyjrzeć się zachodzącym zmianom.
Tomasz Domański (red.), Strategie budowania marki i rozwoju handlu – monografia przygotowana przez wykładowców Uniwersytetu Łódzkiego, która stanowić może wzbogacenie wiedzy dotyczącej strategii kreowania marki w różnych obszarach i środowiskach oraz strategii rozwoju handlu.
Grzegorz Miłkowski, Niech Cię widzą w sieci! Blog lub serwis branżowy od podstaw – dobry content marketing to świetna promocja marki, produktu lub usługi. Tylko, jak sprawić, żeby był dobry? Na to pytanie wyczerpującej odpowiedzi udziela autor.
Piotr Bucki, Prezentacje. Po prostu! – według autora każdy może tworzyć dobre, ciekawe prezentacje i wygłaszać porywające mowy – wystarczy trzymać się kilku prostych zasad, które znajdują się w książce.
Allan Dib, Plan marketingowy na jednej stronie. Nowi klienci, większe dochody i firma jedna na milion! – książka dedykowana osobom, które chcą szybko przejść od stanu absolutnej niewiedzy do stworzenia i wdrożenia planu marketingowego, który zmieści się na jednej stronie.
Andrew McStay, Reklama cyfrowa. Podręcznik – autor skupia się na analizie działań reklamowych największych światowych firm medialnych i ciągłej ewolucji mediów cyfrowych. Przygląda się również roli kreatywności i sztucznej inteligencji. To wszystko, bo rzeczywistość, w której przeciętny użytkownik telefonu sprawdza go ponad sto razy dziennie, wymaga od reklamodawcy sprawnego poruszania się w świecie mediów cyfrowych.